LV
RU
Aptiekas darba laiks...
Kirils (08.01.2015 19:28)
Labdien! Gribu jums uzrakstiit sudzibu par aptieku kura atrodas olaine zemges vai dzervenu iela, nezinu precizi, jo varetu but viens no tiem. Aptieka rdgulaari tiek sleegta 10-15 minutes agrak noteikta laika! Man ir mazs berns un es steidzos atbraukt no riigas lai paspet ludz aptiekas slegsanas! Aptiekas darbiniece atbild ka vinas pulksteni ir jau paris 7m! Man telefonam ir sinhronizacija ar tiklu, kas nozime ka laiks ir pareizs! Man liekas tas ir neetiski, jo tas ir aptieka neviss veikals ar alkoholisko produkciju! Gribu bridinaat, ja manam bernim paliks sliktak, es peotams dosos uz riigu, uz nakts aptieku, bet jusu tiklu noteikti gaidis sudziibas uz darba inspekciju un pateretaju tiesibas aizsardzoibas komisiju!! Paldies par uzmaniibu!!
Latvijas aptieka (14.01.2015 18:20)
Paldies par sniegto informāciju. Pārbaudīsim un izvērtēsim aprakstīto situāciju.
ineta robalta (15.02.2015 08:01)
lūdzu svētdienās aptiekas darbalaiku !!!Vai tas būtu iespējams?Piemēram,līdz 14.00?SKRUNDĀ!! PALDIES!
Līga Zaļuma (09.03.2015 15:57)
Labdien!Pierasts,ka vienmēr visi māk tikai sūdzēties,man gribējās paslavēt Nīcgales iela 47a aptieku.Manam 2gadniekam,izrakstīja recepti,izskrēju visas Purvciema aptiekas,zales nekur nav,Nīcgales ielas aptiekā arī nav,bet tur uzreiz meitenes pasūtīja un paņēma manu tel.num.,šī nav pirmā reize,ka man ir vajadzīgas zāles kuras aptiekā nav,tur meitenes uzreiz pasūta,un kad saņem piezvana.Nekur nekad neesmu redzējusi tādu pretīm nākšanu!Pati labākā aptieka!!
Vita (01.04.2015 11:57)
Aptieka Rīgā, Valdemāra ielā 70 darba laiks uz durvīm norāda no 9. Šorīt aptiekas darbiniece ieradās 9:13. Rīgā esot sastrēgumi (uz darbu braucu katru darba dienu un tas mani nepārsteidz, ka Rīgā ir sastrēgumi). Es savu laiku plānoju un man nav jāstāv aiz durvīm 10 minūtes un jāgaida. No kolēģēm dzirdēju, ka tā diemžēl ir regulāra prakse šajā aptiekā. Laikam aptieku darbiniekus neviens neuzrauga, tāpēc nāk uz darbu bez liekas steigas.
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.