LV
RU
Luobaja
Janis Viskins (10.02.2018 22:09)
tats are great
Skaistums - sudziba
- Ta nu gan! - (22.02.2018 09:13)

Uuuja, tamaara zeps, un ar kaadaam recepshu zaaleem ta juus savu skaistumu taisiijaaties uzlabot, ja savu muljkjiigo suudziibu baazhat Skaistuma sadaljaa?
Skaistums - sudziba
- tamara zeps - (20.02.2018 17:31)

labdien,nepatikams gadijums aptieka kas atrodas jaunciema gatve 182 pardeveja nevar pardot recepsu zales jo vinai neesot sertifikata, man jautajums aptiekas vadibai ka vispar vina var stradat aptieka.
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.