LV
RU

Diabēta pacientiem ar "Latvijas aptieku" izdevīgāk

Diabēta pacientiem ar "Latvijas aptieka" ir pirmā, kas dāvina VivaChek Ino glikometru + arī insulīna adatiņas Novofine 30G/0.3x8mm N5!*Saskaņā ar Valsts kompensējamo medicīnas ierīču sarakstu, sākot ar 2017. gada 1. jūliju VivaChek Ino teststrēmelēm ir noteikta references cena.

* Spēkā 1. tipa cukura diabēta pacientiem, ko apliecināsiet, uzrādot aptiekā recepti insulīna iegādei.

Uzrādi Latvijas aptiekā recepti medicīnas preces (tai skaitā kompensējamo), kas paredzēta cukura diabēta slimniekiem, un saņem dāvanu – tēju Diabetus (1,5 gr).

Akcija spēkā no 2017. gada 10. novembra. Paraugu skaits ir ierobežots. Vienam apmeklētājam tiek izsniegts viens paraugs

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.