LV
RU

Esi superdraugs!

Esi superdraugs! Esi superdraugs! 
Apstājies! Izlasi! Padomā! Paskaties savā telefonā, sociālajos tīklos! Varbūt Tavā draugu lokā ir cilvēki ar izglītību farmācijā?

"Latvijas aptiekas" komandas saruna ar Tavu draugu par jaunām karjeras iespējām būs noderīga, bet Tevi sagaida dāvana.

  • Piezvani draugam!
  • Izstāsti par ielūgumu uz draudzīgām pārrunām par karjeras iespējām.
  • Iedod draugam tālruņa numuru 29608686, lai vienotos par tikšanās vietu un laiku.

Tikšanās lakā mēs noskaidrosim, kā Tevi varam sasniegt, lai nosūtītu jauku dāvanu* un, iespējams, arī prēmiju**.

Lai draugs un mēs Tev pateikt paldies, nav jābūt kino varonim, jābūt atsaucīgam!

* ja ir notikušas pārrunas
** ja tiek noslēgts darba līgums


 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.