LV
RU

Jaunas un atjaunotas aptiekas

Jaunas un atjaunotas aptiekas

Viena no Latvijas aptiekas tīkla aptiekām ir ieguvusi jaunu, sengaidītu mājvietu – Rīgā, Lomonosova ielā 6. Modernajā farmācijas iestādē ir plašas un ērtas telpas un daudzveidīgs sortiments.Jauna aptieka arī Pārdaugavā, pie pašas Jelgavas šosejas – Rīgā, Vienības gatvē 109. Tā ir jaunā dizaina koncepta aptieka, ar plašu – arī bērnu preču un kosmētikas – sortimentu. Vizuālajā noformējumā izmantotas skaistas Zemgales ainavu fotogrāfijas.

Savukārt aptieka Rīgā, F. Sadovņikova ielā 20, ir rekonstruēta. Viss klientu ērtībām – plašs preču sortiments, jaunas mēbeles, mūsdienīgs dizains.

Atjaunota arī aptieka Dundagā – nu tirdzniecības zāle ir divreiz lielāka, vēl plašāks sortiments un saskaņā ar Latvijas aptiekas jauno dizaina konceptu – Dundagas fotogrāfijas. Tās ir īpašas – aero, tas ir, uzņemtas no putna lidojuma.
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.