LV
RU

Jurģi. Atkal jurģi!

Jurģi. Atkal jurģi!
Latvijas aptieka
 par vienu no saviem svarīgākajiem uzdevumiem uzskata palīdzēt cilvēkiem saglabāt un atgūt veselību. Aptiekas pārcelšanās uz jaunām telpām vienmēr ir priecīgs notikums gan farmaceitiem, gan klientiem. Tieši pirms gada, oktobrī, pirmo jauna koncepta farmācijas centru Latvijas aptieka atvēra Pārdaugavā. Nu ar gandarījumu vēstām, ka Ogres aptieka pārtapusi mūsdienīgā un ērtā jauna koncepta farmācijas centrā un svin jurģus plašās un mājīgās telpās (Rīgas ielā 33).


Klientiem šeit tiek piedāvāts daudzveidīgs preču sortiments gan ar veselības atgūšanai, gan tās uzturēšanai nepieciešamo. Aptieka atrodas tirdzniecības centrā Rimi, tāpēc tās apmeklējumu var apvienot ar iepirkšanos pārtikas veikalā; aptiekas darbalaiks ir pieskaņots tirdzniecības centra darbalaikam, un pie ēkas ir autostāvvieta. Klienti jau atzinīgi novērtējuši, ka aptiekā var iegādāties ne tikai kaut ko savai veselībai – gatavos medikamentus, veselību nostiprinošus uztura bagātinātājus, skaistumkopšanas līdzekļus utt., bet saņemt vispusīgu augsti kvalificētu farmaceitisko aprūpi, tostarp konsultācijas par zāļu un uztura bagātinātāju pareizu lietošanu. Aptiekā iespējams pasūtīt izgatavojamos medikamentus un saņemt recepšu preparātus, arī valsts kompensējamās zāles uz īpašām receptēm.

Kā zināms, Latvijas aptiekas tīklā klientiem tiek sniegti īpaši pakalpojumi. Izņēmums nav arī Ogres aptieka – septembra nogalē pēc Latvijas aptiekas iniciatīvas bija atbraucis īpašs Smaida buss, kurā varēja saņemt bezmaksas konsultācijas par mutes veselības stāvokli un ieteikumus apmeklēt konkrētus speciālistus, piemēram, higiēnistu, zobārstu, ortodontu u.c. Šāda iespēja ogrēniešiem tika radīta pirmo reizi.

Ogrēnieši labprāt izmanto arī Latvijas aptiekas piedāvātās akcijas un bonusus, ko nodrošina klientu priekšrocību kartes.

Un nu uzdevums atjautīgajiem!
Apmeklētāji jau ir ievērojuši, ka Ogres aptiekas interjerā ir divas pilsētas fotogrāfijas. Vienu no tām publicējam, bet par otru – minikonkurss: kas redzams otrajā fo togrāfi jā? Atbildi sūtiet līdz 20. oktobrim uz e-pasta adresi: eaptieka@eaptieka.lv. Pieci uzvarētāji pēc izlozes principa saņems īpašu Raimonda Paula mūzikas disku un pārsteiguma dāvanu no Akcentum. Latvijas aptieka saka sirsnīgu paldies par sadarbību Ogres novada sabiedrisko attiecību nodaļai, īpaši Baibai Trumekalnei, un aicina ikvienu Latvijas aptiekas lasītāju iegriezties Ogres jaunajā aptiekā!
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.