LV
RU

Klīnika Diamed – diagnostika un ārstēšana vienuviet

Klīnika Diamed – diagnostika un ārstēšana vienuviet Olainfarm draudzīgajai saimei nu pievienojusies arī klīnika Diamed. Tā ir moderna medicīnas iestāde, kas specializējas diagnostikā un piedāvā kompleksu ārstēšanu neiroloģijā, ortopēdijā un kardioloģijā.


Desmit darbības gados klīnika ir nostiprinājusi savu labo reputāciju un izveidojusi spēcīgu ārstu komandu. Te strādā vieni no Latvijā labākajiem mediķiem dažādās nozarēs: radiologi, neirologi, neiroķirurgi, kardiologi, ortopēdi un citi. Klīnikā var saņemt gan konsultācijas un diagnostiku, gan ārstēšanu dienas stacionārā un rehabilitāciju. Tiek veiktas operācijas, sniegta pilnvērtīga palīdzība galvassāpju un muguras sāpju, neiroloģisku, kardioloģisku un citu saslimšanu gadījumos. Diamed piedāvā magnētisko rezonansi, datortomogrāfiju, ultrasonogrāfijas un doplerogrāfijas izmeklējumus, neirogrāfiju un elektromiogrāfiju, kā arī holtera monitorēšanu.

Klīnikā ir iespēja veikt mazinvazīvas ķirurģiskas operācijas. Neiroķirurģijā tās ir mugurkaula un perifēro nervu operācijas. Klīnikā strādā proktologs, traumatologi-ortopēdi un citu specialitāšu ķirurgi. Plastiskais ķirurgs Kārlis Vērdiņš, kuram ir starptautiska pieredze, veic skaistuma injekcijas un plastiskās ķirurģijas operācijas. Onkoloģiskie pacienti var izdarīt radiofrekvences ablāciju metastāzēm, bet profesors Kārlis Kupčs veic dažādas mazinvazīvas asinsvadu operācijas.

Klīnika īpaši specializējas muguras sāpju ārstēšanā un vienīgā Latvijā piedāvā Muguras sāpju vienas pieturas aģentūru, sniedzot pacientiem ātru, efektīvu un precīzu palīdzību ar mērķi samazināt vai likvidēt sāpes vienas dienas laikā. Pakalpojumu nodrošina mediķu komanda, kas organizē kvalitatīvu diferenciāldiagnostiku, uzsāk ārstēšanu ar medikamentiem, veic blokādes, nodrošina fizioterapiju (fizikālās terapijas procedūras, teipošana, konsultācijas, vingrojumi) un nepieciešamības gadījumā veic operācijas.

Vairāk informācijas mūsu mājas lapā www.diamed.lv vai klientu servisā – tālr. 67471788.
Klīnika Diamed atrodas Brīvības gatvē 214, Rīgā (ieeja no Brīvības gatves, blakus 6. tramvaja pieturai VEF
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.