LV
RU

"Latvijas aptieka" paplašina Senioru aptieku klāstu un palielina senioriem domāto atlaidi

SIA Latvijas aptieka rūp, lai mūsu senioru vecumdienas būtu nodrošinātas un laimīgas, tāpēc palielināts aptieku skaits, kuras ietilpst Senioru aptieku grupā.


Patlaban katrā Rīgas reģionā jau ir Latvijas aptiekas, kurās realizē projektu Senioru aptiekas. Turp ir ērti nokļūt arī ar sabiedrisko transportu un īpaši tiek gādāts, lai senioriem būtu patīkami tur iegriezties. Šajās aptiekās klienti var apsēsties, atvilkt elpu, vajadzības gadījumā arī izmērīt asinsspiedienu un bez steigas noskaidrot sevi interesējošus jautājumus, kā arī IETAUPĪT!

Te lasāms pilns Latvijas aptiekas Senioru aptieku saraksts. Atrodiet sev ērtāko un tuvāko!

Rīgā
Lomonosova ielā 6 
Maskavas ielā 398
Kleistu ielā 9
Dzelzavas ielā 74
Biķernieku ielā 98
Kurzemes prospektā 132
Nīcgales ielā 47a

Jaunjelgavā, Jelgavas ielā 44

Ventspilī, J. Poruka ielā 13

2017. gada novembrī produktu grupām, kurām līdz šim bija 10% atlaide, to esam palielinājuši līdz 15%. Turklāt tā ir spēkā, pērkot pat vienu iepakojumu!

Uztura bagātinātājiem, tējām, ziedēm, piemēram, sāpošiem kauliem un locītavām, arī medicīnas precēm un citiem aptiekas piedāvājumiem – 15% atlaide.

Atlaide tiks piešķirta, uzrādot Latvijas aptiekas klienta karti un pensionāra apliecību. Mūsu atsaucīgās farmaceites uzmanīgi uzklausīs klientus un ieteiks viņiem vispiemērotākos ārstniecības līdzekļus, turklāt piedāvājot ekonomiskus risinājumus.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.