LV
RU

Zīmols – aptiekas ar Latvijas vārdu

Zīmols – aptiekas ar Latvijas vārdu Aptieku tīkls ar Latvijas vārdu ikvienam nenogurstoši turpina atgādināt: laba veselība ir visīstākā bagātība, pati galvenā vērtība! Latvijas aptieka rūpējas, lai tās farmācijas centri būtu mūsdienīgi, ar daudzveidīgu sortimentu, un lai tajos būtu iespējams saņemt augsti profesionālu farmaceitisko palīdzību.


Latvijas aptieka VAIVAROS, Nacionālajā rehabilitācijas centrā Vaivari

Vaivari ir medicīniskās rehabilitācijas, veselības un sociālās aprūpes, izglītības un zinātnes valsts nozīmes objekts – lielākā šāda tipa medicīnas iestāde Latvijā, tāpēc darbs pie aptiekas rekonstrukcijas tika veikts ļoti pārdomāti. Būtiska pārmaiņa – tirdzniecības zāle nu ir divreiz lielāka un mūsdienīgi iekārtota, lai šeit būtu ērti ikvienam apmeklētājam, jo īpaši cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tiem, kuri pārvietojas ratiņkrēslos, tagad ir ērti iepirkties pie speciālas apkalpošanas letes. Medicīnas preču klāsts kļuvis vēl daudzveidīgāks: ortozes, tehniskie pārvietošanās palīglīdzekļi, īpašas preces fizioterapeitiem un cilvēkiem, kas atveseļojas ar fizioterapijas palīdzību, kā arī bagātīgs dermo kos mētikas un bērnu preču sortiments. Apmeklētāji atzinīgi novērtē arī aptiekas jauno dizainu, kas izstrādāts saskaņā ar Latvijas aptiekas konceptu.

Latvijas aptieka PĻAVIŅĀS

Mazpilsēta Pļaviņas atrodas Vidzemē, Daugavas labajā krastā lejpus Aiviekstes ietekas. Tagad tur ir pilnībā rekonstruēta aptieka, un ar pašvaldības atbalstu pie tās sakārtota ietve – ieklāts jauns bruģis. Aptiekas iekārtojums veidots pēc Latvijas aptiekas koncepta. Pēc telpu pārplānojuma un ar jaunajām mēbelēm tā kļuvusi daudz plašāka un ērtāka, daudzveidīgāks arī sortiments: lielākā izvēlē nu ir bērnu preces un dermokosmētika, tostarp pavisam jauni zīmoli, un atsevišķs plaukts iekārtots sportistiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem.

Latvijas aptieka ROJĀ

Kurzemē Latvijas aptiekas farmācijas iestādes ir iecienītas – Talsos, Engurē, Dundagā. Nu tāda ir arī Rojā – novadā Kurzemes ziemeļos. Tirdzniecības zālē, kas no formēta Latvijas aptiekas uzmundrinošajās zili zaļajās krāsās, izvietoti labi pārskatāmi plaukti. Uzklausot sieviešu un jo īpaši jauno māmiņu vēlmes, uzlabots dermokosmētikas un bērnu preču sortiments, savukārt sportistiem un aktīvā dzīvesveida piekritējiem vēl top īpašs plaukts ar tieši viņiem domātām precēm. Šomēnes aptiekā – īpašas atklāšanas cenas un pie dāvājumi!

Latvijas aptiekas RĪGĀ
Ziepniekkalnā, Valdeķu ielā

Nesen, verot aptiekas durvis pēc rekonstrukcijas, mūsu farmaceites kopā ar krāšņiem rudens ziediem saņēma apmeklētāju sajūsmas pilnus vārdus par šeit veiktajām pozitīvajām pārmaiņām – jauno, mūsdienīgo dizainu, preču ērto izvietojumu, turklāt tagad ievērojami palielinājies arī bērnu preču un dermokosmētikas klāsts.

Iļģuciemā, Lidoņu ielā

Šī farmācijas iestāde īsā laikā piedzīvojusi neticamas pārmaiņas – no necilas kļuvusi mūsdienīga un estētiski pievilcīga, un farmaceites atzīst – apkalpot klientus gaišās, plašās telpās ir jo īpaši patīkami. Lūk, ko dara jauns dizains! Klienti jau atzinīgi novērtējuši sortimentu: šeit tagad ir bagātīgāks bērnu preču un dermokosmētikas klāsts, kā arī jau ierastās Latvijas aptiekas akcijas un bonusi, ko nodrošina klientu priekšrocību kartes.
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.